Astăzi a avut loc la Școala Gimnazială „Simonyi Imre” Satu-Nou a doua activitate din cadrul inițiativei „Școala părinților”. De această dată, activitatea a fost coordonată de colega noastră Karolina Horvath. Dacă prima activitate a fost despre dependența de substanțe, astăzi a fost despre dependența de tehnologie. Vă așteptăm și săptămâna viitoare la cea de-a treia activitate care va avea ca titlu „Violență și bullying în mediul școlar”.
